O nas

Na rowerze, z rowerem na dachu samochodu i w pociągu, w lecie i zimie, najlepiej na Ukrainę i do Mołdawii, ale też po Polsce. Z przyczepką dla dziecka, albo na własnych nogach, do ciekawych miejsc pełnych serdecznych ludzi, gdzie nie dociera masowa turystyka. Tak lubimy jeździć i podróżować; chcemy się też podzielić tymi miejscami i doświadczeniami z Wami, a także zachęcić do zabrania sakw, roweru i dobrego humoru, by ruszyć potem wzdłuż Dniestru, łuku Karpat czy Dzikich Pól.

Na stronie będą się pojawiały zdjęcia i relacje z wypraw z ostatnich kilkunastu lat, a także bieżące materiały z najnowszych wycieczek.

Nasz skład:

Aleksander – z wykształcenia geograf meteorolog-klimatolog i niedoszły kolejarz, jeździ na rowerze bo nie lubi stać w korkach. Od ponad 10 lat zaangażowany w rozwój ruchu rowerowego w Lublinie, tworzenie przyjaznej infrastruktury rowerowej i praktyczną edukację rowerową dla dzieci i dorosłych w normalnym ruchu drogowym. W tym wszystkim wspiera również przyjaciół z miast na Ukrainie i Białorusi. Oprócz tego pilot wycieczek, instruktor turystyki rowerowej i przewodnik miejski po Lublinie.

Dorota – na co dzień siedzi w cyfrach księgowości i rachunkowości, do pracy jeździ na rowerze i chce na nim pojechać znów do Santiago de Compostela.

Tomek jr. – rocznik 2012, mający zawsze własne zdanie, zwykle odmienne od dorosłych. Uwielbia być wożonym w przyczepce rowerowej, ale niekoniecznie chce się nauczyć jeździć na rowerze. Zna 150 rodzajów grzybów i uważa, że każdy powinien się na nich znać zamiast uczyć się byle czego.

Krzysztof – kiedyś technik automatyk, następnie inżynier elektrotechnik, od wielu lat związany z branżą komputerową. Wielbiciel lotnictwa i dobrej fotografii, co znajduje połączenie podczas regularnych wizyt w Porcie Lotniczym Lublin (http://foto.kaplus.pl). Od czasu pierwszego wyjazdu rowerowego na wschód zakochany w Ukrainie.

Komentowanie jest wyłączone.